KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14088434

nr 1408 8434

Arvid Knöppel

(1892-1970), Sverige

Blandteknik, 3 st, Yttermått inklusive ram: 23x30-46x27cm. Signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:46:25

Arvid Knöppel

Läs mer om Arvid Knöppel